Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 35,8% sub estimat

REACTIVI PENTRU ANALIZE MEDICALE

Număr anunț
DA22620852
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.485 RON
Valoare atribuită
8.656 RON 35,8% sub estimat
Data publicării
18.03.2019 12:53
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.656 RON

din 13.485 RON estimat 35,8%

Adjudecat la 64,2% din estimat · economie 4.829 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.