Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 37,2% sub estimat

DIATRO DIL-DIFF

Număr anunț
DA22618209
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312 RON
Valoare atribuită
196 RON 37,2% sub estimat
Data publicării
18.03.2019 11:03
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196 RON

din 312 RON estimat 37,2%

Adjudecat la 62,8% din estimat · economie 116 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.