Acasă · Licitații
· Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOTTLE REAGENT,WITH GL 45,BLUE PP CAP 250ml, sticla
- Număr anunț
- DA22615553
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95,90 RON
- Valoare atribuită
- 95,90 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 09:08
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95,90 RON
din 95,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro