Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apple Smart Keyboard Folio for 12.9-inch iPad Pro (3rd Generation) - US English / Apple Pencil (2nd

Număr anunț
DA22616220
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.563,01 RON
Valoare atribuită
1.563,01 RON
Data publicării
18.03.2019 09:41
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.563,01 RON

din 1.563,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.