Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse Wireless HP Z5000, Bluetooth, Negru [W2Q00AA]

Număr anunț
DA22615423
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,86 RON
Valoare atribuită
184,86 RON
Data publicării
18.03.2019 09:01
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,86 RON

din 184,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.