Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole din sticla

Număr anunț
DA22614305
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE HARITON (CUI 28856519)
Furnizor / câștigător
ELEMAR SRL (CUI RO11448248)
Cod CPV
39299000-4 · Articole din sticla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare atribuită
302,52 RON
Data publicării
15.03.2019 21:59
Termen limită
21.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,52 RON

din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.