Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de constructie

Număr anunț
DA22617432
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
581,50 RON
Valoare atribuită
581,50 RON
Data publicării
18.03.2019 10:35
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

581,50 RON

din 581,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.