Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA PENTRU SCRIEREA SI IMPLEMENTAREA PROIECTELOR PRIN PNDR GAL

Număr anunț
DA22616551
Autoritate contractantă
COMUNA CÎNDESTI (CUI 2613150)
Furnizor / câștigător
A & I CONSULTING SRL (CUI 23119966)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
18.03.2019 09:55
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.