Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rulment 6205 ZZ, Rulment 6201 ZZ, Rulment 6204 ZZ,Rulment 6317 ZZ SKF

Număr anunț
DA22617984
Autoritate contractantă
SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
Furnizor / câștigător
REFUGIU SRL (CUI RO1832240)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.571,50 RON
Valoare atribuită
1.571,50 RON
Data publicării
18.03.2019 10:56
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.571,50 RON

din 1.571,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.