Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manometru carcasa metalica,radial, 0 - 25 bar, D80, G1/2
- Număr anunț
- DA22616218
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- AFRISO-EURO-INDEX SRL (CUI RO2356161)
- Cod CPV
- 38425100-1 · Manometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,19 RON
- Valoare atribuită
- 45,19 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 09:41
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,19 RON
din 45,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro