Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desfacere si refacere acoperis centrala termica

Număr anunț
DA22614822
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG (CUI 5010056)
Furnizor / câștigător
S.B.S. (CUI RO154751)
Cod CPV
45260000-7 · Lucrari de acoperire si alte lucrari speciale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.690,50 RON
Valoare atribuită
12.690,50 RON
Data publicării
18.03.2019 08:20
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.690,50 RON

din 12.690,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.