Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montaj container sanitar

Număr anunț
DA22612053
Autoritate contractantă
Comuna Deleni (CUI 7015203)
Furnizor / câștigător
DANOVAL TRADING SRL (CUI RO38342434)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.544,32 RON
Valoare atribuită
33.544,32 RON
Data publicării
15.03.2019 13:01
Termen limită
20.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.544,32 RON

din 33.544,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.