Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon analogic cu fir si ecran Panasonic KX-TSC11FXW

Număr anunț
DA22622583
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
Furnizor / câștigător
OMICRON SERVICE SRL (CUI 13510222)
Cod CPV
32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,26 RON
Valoare atribuită
193,26 RON
Data publicării
18.03.2019 14:05
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,26 RON

din 193,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.