Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii transport persoane

Număr anunț
DA22613594
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
CHILIANCA SRL (CUI 18330672)
Cod CPV
60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.047 RON
Valoare atribuită
4.047 RON
Data publicării
15.03.2019 14:45
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.047 RON

din 4.047 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.