Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATIE SOFT VIDEOPROIECTOR,HARTIE XEROX A4,

Număr anunț
DA22598236
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4364918)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
38652100-1 · Aparate de proiectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090,82 RON
Valoare finală
1.090,82 RON
Data publicării
13.03.2019 16:20
Termen limită
18.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.