Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie Konica Minolta bizhub 215
- Număr anunț
- DA22629704
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "A GHENCEA" SACELE (CUI 28052590)
- Furnizor / câștigător
- MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
- Cod CPV
- 50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 712,90 RON
- Valoare atribuită
- 712,90 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 11:42
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
712,90 RON
din 712,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro