Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIUPERCI CRUDE

Număr anunț
DA22629420
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ROYAL & ROBERT SRL (CUI 28636220)
Cod CPV
03221260-6 · Ciuperci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.012,25 RON
Valoare atribuită
8.012,25 RON
Data publicării
19.03.2019 11:28
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.012,25 RON

din 8.012,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.