Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEKO VOPSEA MARCARE RUTIERA ALBA 3,5 KG
- Număr anunț
- DA22628455
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
- Cod CPV
- 03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555,70 RON
- Valoare atribuită
- 555,70 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 10:47
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
555,70 RON
din 555,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro