Ofertă acceptată Cumpărare directă

OUA CONSUM CATEGORIA A MARIMEA L

Număr anunț
DA22627369
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PPROGRAM PRELUNGIT NR.52 (CUI 5105369)
Furnizor / câștigător
AVI-VEST SRL (CUI RO12153520)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117 RON
Valoare atribuită
117 RON
Data publicării
19.03.2019 10:00
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117 RON

din 117 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.