Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gazon seminte

Număr anunț
DA22625651
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03111000-2 · Seminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
686,24 RON
Valoare atribuită
686,24 RON
Data publicării
19.03.2019 08:39
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

686,24 RON

din 686,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.