Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carburanţi pe baza de bonuri valorice

Număr anunț
DA22601607
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.739,48 RON
Valoare atribuită
98.739,48 RON
Data publicării
14.03.2019 12:13
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 16:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.739,48 RON

din 98.739,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.