Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET GRUPE DE SANGE, anti A, anti B, anti AB, anti D (Dialab, Austria)

Număr anunț
DA22630516
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI RO23068692)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,40 RON
Valoare atribuită
186,40 RON
Data publicării
19.03.2019 12:24
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,40 RON

din 186,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.