Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOTTLED PET 500 ml octagonal 31,7 mm, screw cap, sterile (1pachet de 12)

Număr anunț
DA22628960
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA APOLLONIA DIN IASI (CUI 26203254)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628,12 RON
Valoare atribuită
650,40 RON
Data publicării
19.03.2019 11:10
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650,40 RON

din 628,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.