Ofertă acceptată
Cumpărare directă
acumulator 12v x 70Ah Premier
- Număr anunț
- DA22627913
- Autoritate contractantă
- U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
- Furnizor / câștigător
- MOBIL SRL (CUI RO1913850)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303,36 RON
- Valoare atribuită
- 303,36 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 10:25
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
303,36 RON
din 303,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro