Ofertă acceptată Cumpărare directă

vacutainer cu anticoagulant citrate de sodium pt VSH, 1,6 ml, dop negru

Număr anunț
DA22624621
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
18.03.2019 16:12
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.