Ofertă refuzată Cumpărare directă

Salata verde

Număr anunț
DA22623040
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
Furnizor / câștigător
Fundatia pentru integrare si sprijin social "Impreuna" Ineu (CUI 10647056)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,50 RON
Valoare finală
450 RON
Data publicării
18.03.2019 14:26
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.