Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine alba cu cartofi 1 Kg

Număr anunț
DA22628034
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ALBINUTA" FAGARAS (CUI 29433479)
Furnizor / câștigător
STERN SRL (CUI RO12377110)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.615 RON
Valoare atribuită
2.615 RON
Data publicării
19.03.2019 10:30
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.615 RON

din 2.615 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.