Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAINE 1.4 KG

Număr anunț
DA22622634
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01760 Sebes (CUI 4563325)
Furnizor / câștigător
PAVEL PAM SRL (CUI 14926061)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,16 RON
Valoare atribuită
110,16 RON
Data publicării
18.03.2019 14:07
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,16 RON

din 110,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.