Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet de paine si corn pentru perioada 14-15
- Număr anunț
- DA22611352
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Puskas Tivadar (CUI 4201791)
- Furnizor / câștigător
- BRUTĂRIA BABI S.R.L. (CUI 31672346)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238,86 RON
- Valoare finală
- 238,86 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 12:23
- Data finalizării
- 19.03.2019 19:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.