Ofertă acceptată Cumpărare directă

Disc de debitat A36 125X2x22;Tabla zincata 0,4x1000x2000 mm;Balama pt porti 200/4/2,5

Număr anunț
DA22624134
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
Cod CPV
44531600-7 · Piulite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.015,20 RON
Valoare atribuită
3.015,20 RON
Data publicării
18.03.2019 15:28
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.015,20 RON

din 3.015,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.