Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAS GIURGIU SABOTI CULOAREA ALBA

Număr anunț
DA22624209
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA GIURGIU (CUI 5182167)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,48 RON
Valoare atribuită
223,48 RON
Data publicării
18.03.2019 15:33
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,48 RON

din 223,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.