Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,7% sub estimat

HARTIE COPIATOR A4 BUSINESS XEROX

Număr anunț
DA22630568
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,75 RON
Valoare atribuită
937,50 RON 5,7% sub estimat
Data publicării
19.03.2019 12:27
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

937,50 RON

din 993,75 RON estimat 5,7%

Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 56,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.