Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laminator A3 FELLOWES Voyager 2

Număr anunț
DA22629011
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI RO427304)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.763,86 RON
Valoare atribuită
1.763,86 RON
Data publicării
19.03.2019 11:13
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.763,86 RON

din 1.763,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.