Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat

Furnizare materiale pentru UM 01249 Arad

Număr anunț
DA22628620
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.297,25 RON
Valoare atribuită
2.276,85 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
19.03.2019 10:55
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.276,85 RON

din 2.297,25 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 20,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.