Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANSE CALIBRATE STERILE - din polistiren (PS), flexibile, cu un capăt rotunjit. Sterilizate prin irad

Număr anunț
DA22628040
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
19500000-1 · Materiale din cauciuc si din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600,12 RON
Valoare atribuită
600,12 RON
Data publicării
19.03.2019 10:30
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600,12 RON

din 600,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.