Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de constructii
- Număr anunț
- DA22622921
- Autoritate contractantă
- ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
- Furnizor / câștigător
- GĂBIŢZU COM SRL (CUI RO21302656)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,67 RON
- Valoare atribuită
- 436,67 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 14:20
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
436,67 RON
din 436,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro