Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE PAPETARIE SI DIN HARTIE TIPIZATE GRADINITA NR 3 PASCANI

Număr anunț
DA22617997
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 PASCANI (CUI 32215458)
Furnizor / câștigător
NOI DOI SRL (CUI RO16588382)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264,50 RON
Valoare atribuită
1.264,50 RON
Data publicării
18.03.2019 10:56
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264,50 RON

din 1.264,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.