Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie VOPSEA ALBA DE MARCAJ BLINDER conform referat nr. 6972/13.03.2019

Număr anunț
DA22624339
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
HOLLAND FARMING AGRO SRL (CUI RO23261030)
Cod CPV
44812220-3 · Vopsele de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.484,24 RON
Valoare atribuită
1.484,24 RON
Data publicării
18.03.2019 15:43
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.484,24 RON

din 1.484,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.