Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa submersibila ape murdare Makita 15 mc/h, H max. 10 m, 2800 RPM, 1100 W
- Număr anunț
- DA22623355
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,30 RON
- Valoare atribuită
- 677,30 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 14:45
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677,30 RON
din 677,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro