Ofertă refuzată Cumpărare directă

SR EN 31010:2010+SR ISO 31000:2018

Număr anunț
DA22627244
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,82 RON
Valoare finală
295,16 RON
Data publicării
19.03.2019 09:55
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.