Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ingrasamant cu eliberare controlata OSMOCOTE PRO 19+09+10+2MgO+ME,5-6 LUNI, sac 25 Kg

Număr anunț
DA22630695
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
HOLLAND FARMING AGRO SRL (CUI RO23261030)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
19.03.2019 12:33
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.