Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANANAS COMPOT 580ML

Număr anunț
DA22629344
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC "CHESARIE EPISCOPUL" BUZAU (CUI 4299518)
Furnizor / câștigător
GLOBAL CASH & CARY SRL (CUI RO27157709)
Cod CPV
15332400-8 · Conserve de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,24 RON
Valoare atribuită
606,24 RON
Data publicării
19.03.2019 11:25
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,24 RON

din 606,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.