Ofertă acceptată
Cumpărare directă
detergent automat ariel =20 kg;matura plastic cu coada=10 buc;alcool sanitar 500 ml=10 buc;anticalac
- Număr anunț
- DA22629260
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643 RON
- Valoare atribuită
- 643 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 11:21
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
643 RON
din 643 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro