Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA22628889
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ (CUI 4485707)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.687,66 RON
Valoare atribuită
3.687,66 RON
Data publicării
19.03.2019 11:07
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.687,66 RON

din 3.687,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.