Ofertă acceptată
Cumpărare directă
*COLORANTI-Acid-alcool (decolorant), cod C15MS1043-1000
- Număr anunț
- DA22627657
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70 RON
- Valoare atribuită
- 70 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 10:13
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.03.2019 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70 RON
din 70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro