Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera web HD

Număr anunț
DA22626381
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Butea (CUI 17150193)
Furnizor / câștigător
ATMIS SERVICE S.R.L. (CUI 24458294)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,32 RON
Valoare atribuită
277,32 RON
Data publicării
19.03.2019 09:16
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,32 RON

din 277,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.