Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-Link TL-SG108, 8 porturi Gigabit, desktop, metal, suporta IGMP Snooping; IEEE 802.1p QoS,
- Număr anunț
- DA22622642
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297 RON
- Valoare atribuită
- 297 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 14:07
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
297 RON
din 297 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro