Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,1% sub estimat

300G INEDIT TOFU CU ARDEI

Număr anunț
DA22631992
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15333000-1 · Produse vegetale secundare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,17 RON
Valoare atribuită
135,54 RON 12,1% sub estimat
Data publicării
19.03.2019 13:35
Termen limită
24.03.2019 17:00
Data finalizării
19.03.2019 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,54 RON

din 154,17 RON estimat 12,1%

Adjudecat la 87,9% din estimat · economie 18,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.