Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modificare documentatie - Reparatii capitale la Sectia de Psihiatrie Etapa II - SJU Tg-Jiu

Număr anunț
DA22624665
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
SECTIA DE PROIECTARE JUDETEANA S.R.L. (CUI RO6067590)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.800 RON
Valoare atribuită
43.800 RON
Data publicării
18.03.2019 16:21
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
18.03.2019 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.800 RON

din 43.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.