Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SR EN ISO 5667-16:2017+SR EN ISO 5667-3:2018
- Număr anunț
- DA22623884
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 72330000-2 · Servicii de standardizare si clasificare a continuturilor sau a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271,99 RON
- Valoare atribuită
- 271,99 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 15:12
- Termen limită
- 23.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.03.2019 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
271,99 RON
din 271,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro